Görüntülü Konuşma İntercom
Görüntülü interkom sistemleri günümüzde bir lüx olmaktan çıkıp oturduğumuz konutun güvenliği açısından bir gereklilik haline gelmiştir.Görüntülü interkom sistemleri site, bina, daire girişinizle sesli görüntülü konuşma olanağını sunmaktadır. Ayrıca bina çevrenize yerleştirmiş olduğunuz güvenlik kameraları da interkom cihazları üzerinden görüntüleyerek çevre güvenliğinizi, otoparktaki aracınızı veya çocuğunuz oyun parkında neler yaptığını seyredebilirsiniz, dilerseniz apartmanınızda dilediğiniz daireler ile sesli iletişim sağlayabilirsiniz.

Bütün bu olanaklar tamamen dijital bir sistem olan Bticino (bus) interkom sistemleri ile gerçekleşmektedir. Sistemde sadece 2x0,50 mm2 bükümlü kablo kullanılması yeterlidir. Bticino interkom sistemleri ile Bticino akıllı ev otomasyon sistemleri birbirlerine entegre edilebilir olup evinizi Bticino MyHome akıllı ev otomasyonu tercih ettiğinizde görüntülü interkom ünitesi bir senaryo anahtarı görevine sahip olur ve evinizi bu ünite üzerinden yönetebilirsiniz.

Bticino ürün yelpazesi içerisinde seçmiş olduğunuz görüntülü interkom ünitelerinin bazılarında Bticino anahtar priz grubundaki 200’ü aşkın çerçeve kullanılabilmektedir. Böylelikle evinizdeki tüm anahtar, priz ve görüntülü interkom ünitesi çerçeveleri aynı renk ve desende olabilmektedir.
Emk Elektrik Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır
Bugün Tekil: 56 Bugün Çoğul: 56 Toplam Tekil: 43 Toplam Çoğul: 103918