Data Dağıtım Yapısal Kablolama
Yeşil Bilişim Teknolojileri , proje dahilde; kablolar, konnektörler, yedek parça vs. dahil farklı tedarikçilerin kablolama-bağlantı ürünlerini ve aksesuarların etiketlenmesi, sistem kabinlerinin yapılması, güç kaynağı cihazları MDF teçhizatları vs. dahil tamamlayıcı ürünleri en uygun birleşimle tedarik eder ve uygulamalarını gerçekleştirir.Hür tür kablolamada sınırsız destek sunar.

Telefon, data, enerji, fiber, cctv gibi tüm kablolama yapılarını kurar ve aktif hale getirir. EMK ELEKTRİK Uzmanlığı olan kabinet düzenleme, bizim için bir sanattır. Zaman içersinde sistem odaları ve data kabinetleri kullanım yoğunluğuna bağlı olarak ilk kurulum şeklini kaybeder . Bu durumda kabinetlerde bir çok aksaklık ve sıkıntılar oluşur.
Öyleki patch kabloların takip edilemeyişi, panellerde etiket olmayışı, aktif cihaz ile server bağlantılarının uygun olmayan kablolar ile kuruluyor olması
Kuruluşların data iletişimini riske sokarak zaman zaman iletişim kesintilerine dahi yol açar. Kuruluşların değerli aktif cihaz ekipmanlarını data verilerini kısacası işletmelerin kalbini barındıran sistem odası ve kabinetlerinin kaderine terk edilmemesi sağlanmalıdır kabinet veya sistem odalarında kablo karmaşasını ortadan kaldırmak için kabinet düzenleme çalışması yapılmalıdır .
Emk Elektrik Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır
Bugün Tekil: 36 Bugün Çoğul: 36 Toplam Tekil: 43 Toplam Çoğul: 105230